Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Poli Computer PC Kft. Az informatikai szolgáltatások és kereskedelem terén 20 éve sikeresen működő és fejlődő cégünk keresi a csapatába a következő jelöltet, budapesti munkavégzéssel:

kollégákat keresünk

Feladatok:

  • Microsoft szerver és kliens oldali operációs rendszerek üzemeltetése, telepítése, konfigurálása,
  • Mentések kezelése, ellenőrzése, szükség szerint azokból történő helyreállítás
  • Vírusvédelmi rendszer, riportok ellenőrzése,
  • Hálózati eszközök konfigurálása, üzembe helyezése, hálózat kialakítása, hibakeresés,
  • Nyomtatók kezelése, hibakeresés és elhárítás,
  • Hibajegyek kezelése, szükség esetén eszkalálása,
  • Felhasználók támogatása,
  • Felmerülő informatikai problémák magas szintű szakmai megoldása.

Elvárások:

  • Microsoft technológiák készségszintű ismerete:
  • Középfokú végzettség (középiskola/gimnázium)
  • Windows platformok készség szintű ismerete
  • Magas szintű rendszergazdai ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Magas szintű hardver ismeret
  • Minimum angol középfokú nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Karrier lehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Versenyképes fizetés
  • Összetartó és szakmailag kompetens csapat
  • Egyéb juttatások: étkezési jegy, mobiltelefon, cafeteria, laptop

A jelentkezéshez küldje el szakmai önéletrajzát a nettó fizetési igénye megjelölésével.

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre