Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • Officium Szolgáltató Kft.
  • IV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 93 napja lejárt

Az Officium Szolgáltató Kft. irodai megoldásszállító cég. tevékenysége fókuszában az informatika és irodatechnika áll.

Feladatok:

  • Ügyfelek informatikai rendszereinek üzemeltetése és támogatása
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Ajánlatok műszaki részének összeállítása
  • Hálózati hibák feltárása javítása
  • Helyszíni és távoli munkavégzés, informatikai támogatás

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Informatikai hálózat ismeret
  • Kliens és szerver oldali hardver ismeret
  • Rendszerszemlélet, rendszerben történő gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitottság új szakmai kihívásokkal szemben
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Linux rendszerek ismerete: CentOS, Ubuntu, Red Hat
  • Virtualizációs technológiákban való jártasság és tapasztalat
  • Szakirányú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség (trainingek, továbbképzések)
  • Céges telefon
  • Céges laptop

Munkavégzés helye:

Budapest IV.kerület

Állásra való jelentkezéshez szakmai önéletrajzot és motivációs levelet fizetési igény megjelölésével várjuk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre