Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

RENDSZERGAZDA - ÜZEMELTETŐ (14-9634)

HumanField Kft.
Régió: XI. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2019.11.22.

Informatikai rendszerek üzemeltetésével foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

RENDSZERGAZDA - ÜZEMELTETŐ
(14-9634)

pozícióba.

Feladatok:

  • Ügyfelek IT támogatása,
  • Informatikai rendszer üzemeltetéssel, karbantartással kapcsolatos feladatok ellátása az ügyfeleknél, ezen belül:
  • Kliens oldali szoftverek, hardverek telepítése, konfigurálása, frissítése, karbantartása,
  • Felhasználók támogatása távolról, illetve adott esetben a helyszínen,
  • A hardver- és szoftver technológia fejlődésének követése, adott esetben az ügyfelek felé javaslattétel új számítás-technikai beszerzésekre, fejlesztésekre,
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • IT üzemeltető területen szerzett releváns tapasztalat,
  • Kliens oldali operációs rendszer, hálózati, valamint alapvető elsősorban Windows szerver oldali adminisztratív szakmai ismeretek,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat.

A munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, valamint esetleges kiszállás ügyfelekhez.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9634”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre