Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszerfejlesztő mérnök

Régió: XI. kerület, Budapest, Pest

AVL AUTÓKUT Mérnöki Kft.

Hozzáadva: 2019.06.23.
Jelentkezési határidő: 2019.06.23.

Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Budapest, XI. kerület

FELADATOK

  • Műszaki specifikációkat készítesz
  • Alkatrészek és rendszerek funkcionális és tartóssági fejlesztésében, jóváhagyásában veszel részt
  • 3D modelleket és 2D rajzokat ellenőrzöl és hagysz jóvá
  • Alkatrészeket és rendszereket elemzel, hibákat vizsgálsz ki, jelentéseket készítesz
  • Minőségbiztosítási dokumentumokat készítesz, vizsgálsz felül (pl. Interface analysis, boundary diagram, P-diagram, RCL, DFMEA, PFMEA)
  • Nyomon követed a műszaki változtatásokat, vezeted a problémamegoldó csoportot
  • Összehangolod a kkülönböző funkcionális csoportok munkáját (beszerzés, gyártás, beszállítók stb.) felülvizsgálod a Program fázisait, állapotjelentéseket, fejlesztési munkát lezáró dokumentumokat készítesz
  • Tartod a kapcsolatot a beszállítókkal, a gyártási folyamatokat felülvizsgálod, gyártósor jóváhagyásában veszel részt
  • Igény esetén meglátogatod a vevőket illetve beszállítókat

HA MINDEHHEZ

  • megszerezted már a BSc képesítéssel rendelkezel autóipari vagy gépészmérnöki szakterületen
  • átfogó ismeretekkel rendelkezel a belsőégésű motorok vagy a jármű hajtáslánc elemei területén
  • magabiztos gépészmérnöki ismeretekkel bírsz
  • képes vagy a tesztek eredményeit megvizsgálva azokból következtetéseket levonni
  • kiválóan szervezed munkádat
  • képes vagy önállóan és csapatorientált együttműködő környezetben is dolgozni,

akkor jó eséllyel pályázhatsz folyamatosan bővülő tervezőmérnöki csapatunkba!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el önéletrajzodat!

Kategória Gyártás / Termelés, IT / Informatika, Rendszerfejlesztő, Mérnök / Műszaki, Gépészmérnök, Mérnök
Régió XI. kerület
Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Iratkozzon fel állásértesítőre