Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszeradminisztrátor

  • RecruIT Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Partnerünk svájci tulajdonban lévő fejlesztő vállalat, mely a 13. kerületben található közel a WestEndhez.

pozícióba keresünk hozzájuk új kollégát Microsoft környezetbe.

Pozíció azonosító: B103SA

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Belső munkatársak és ügyfelek számára biztosított, átfogó rendszer felügyelete.
  • Felhasználó fiókok megfelelő és magas színvonalú biztosítása.
  • Legfontosabb alkalmazások, hozzáférési jogok kezelése és felügyelete, illetve biztonsági másolatok készítése és módosítások végrehajtása.
  • Nemzetközi csapatban való aktív részvétel.

Elvárások

  • Legalább 3 éves tapasztalat informatikában, IT infrastruktúrában, végfelhasználói támogatásban
  • Magabiztos tudás Microsoft szerverek területén és MS technológiák ismerete (Active Directory, Office 365, SharePoint)
  • Szkriptnyelvek magabiztos ismerete, kisebb kódolás, frissítés céljából (Perl, VBscript, PHP, Bash)
  • Magabiztos írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, önállóság, és csapatmunkában szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • Változatos projektek nemzetközi ügyfeleknek
  • Versenyképes fizetés
  • Magas cafetéria
  • Bónuszkifizetés évi 2 alkalommal
  • Családias, baráti csapat

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre