www.cvonline.hu

Rendszer adminisztrátor

  • A hirdetés 141 napja lejárt

Applications Systems Management Team csapata munkatársat keres Systems Engineer munkakörbe. A csapat feladata különböző üzleti alkalmazások (Perforce, GIT, Atlassian Jira, Confluence, Microsoft TFS, Oracle Agile, Hyperion) támogatása és felügyelete.

Feladatok:

  • Új alkalmazások telepítése, konfigurációja Unix és Windows szerver környezetben,
  • Alkalmazások biztonsági és hozzáférési szintjeinek szabályozása,
  • Az adatok integritásának biztosítása,
  • Technikai fejlesztések koordinálása és végrehajtása a jelenleg használt alkalmazásokon,
  • Kapcsolattartás a különböző ITs csapatok (adminisztrátorok, fejlesztők), az alkalmazásokat fejlesztő, támogató csoportok, valamit a végfelhasználók között,
  • Teljesítmény és elérhetőség monitorozása,
  • Alkalmazások konfigurációinak és azok változásainak dokumentálása

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Jó angol-nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jártasság Unix/Linux szerverek használatában, valamint azon futó alkalmazások adminisztrációjában, hibaelhárításban,
  • Webes technológiák ismerete (protokollok, webszerverek)
  • Analitikus gondolkodás és kitűnő problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Oracle Weblogic / Tomcat Java alkalmazás szerver ismeret
  • Unix Shell, Python, Java script ismeret
  • Oracle, MSSQL adatbázisok ismerete
  • Nagios / Icinga ismeret
  • PowerShell ismeret
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > It szakértő, It-vezeto, Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor, Szoftvermérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.02.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre