www.cvonline.hu

Rendszer adminisztrátor munkatárs

  • A hirdetés 13 napja lejárt

Csatlakozz te is az ÉV ALAPKEZELŐjéhez!

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben

RENDSZER ADMINISZTRÁTOR

munkatársat keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • A Társaság informatikai és kommunikációs eszközeinek üzemeltetése, hibák elhárítása, monitorozás, incidenskezelés, változáskezelés, tervezés, implementálás
  • A területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (szabályzatok frissítése, nyilvántartások vezetése)
  • A társaság informatikai rendszereinek adminisztrátori feladatainak ellátása
  • Alkalmazottak IT és kommunikációs eszközeinek támogatása
  • Együttműködés a Társaság informatikai szolgáltatóival
  • Közreműködés a Társaság informatikai stratégiájának kidolgozásában
  • Beszerzésekben való részvétel
  • A felügyelt rendszerek konfigurációs adatainak naprakész nyilvántartása, dokumentálása,
  • A külsős szakemberek munkájának felügyelete, munkájukhoz szükséges információs, eszköz és erőforrás igényeknek biztosításában való részvétel

Elvárások:

  • Legalább két év szakmai tapasztalat rendszergazdaként
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás
  • MS Server, Windows 7&8, MS SQL üzemeltetési, adminisztrátori ismeretek
  • Virtualizált környezet üzemeltetésében való jártasság
  • Hálózati alkalmazások ismerete
  • Alapszintű hardver ismeret
  • Microsoft Active Directory üzemeltetése
  • MS Office alkamlazások ismerete

Előnyök:

  • Pénzügyi intézménynél szerzett IT tapasztalat
  • Linux ismeret

Rád van szükségünk, ha:

  • Jellemző Rád a lelkesedés és tettvágy,
  • Képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni és
  • Szeretnél egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi nagyvállalati környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Komplex, felelősségteljes munka,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége,
  • Színvonalas infrastruktúra,

Ragadd meg a lehetőséget, és jelentkezzen oldalonunkon!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.10.