Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendezvényszervező

Human Centrum Kft.
Régió: XII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Napjaink vezető gyógyszeripari vállalata, élenjáró vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét. Jelenleg munkatársat keresünk az alábbi pozícióba, határozatlan időre: Rendezvényszervező.

Feladatok:

  • Management meetingek, rendezvények, utazások szervezésének támogatása
  • Szoros kapcsolattartás beszállítókkal, ügyfelekkel és a támogató osztályokkal
  • Gyógyszeriparra vonatkozó törvények és etikai szabályok, valamint a belső compliance elvárások alapján rendezvények átvilágítása
  • Egészségügyi szakemberek rendezvényen való részvételének támogatása
  • Vállalati szponzorációk jóváhagyási folyamatának koordinálása
  • Hatósági jelentések határidőre történő teljesítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év korábbi munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Szervezői készség, precizitás, koncentrációs képesség
  • Egyenes kommunikáció, konfliktuskezelési képesség
  • Időgazdálkodás és prioritások felállítása
  • Multi-tasking és a határidők betartásának képessége

Amit mi kínálunk

  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem töltse ki a lenti űrlapot.

Helyek XII. kerület
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre