Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendezvényszervező

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.12.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

Imádod a pörgést és szeretsz az iroda falain kívülre is eljutni?
Motivál, ha személyes kapcsolatokat építhetsz az emberekkel?
Szereted látni, menedzselni a projektjeidet elejétől a végéig?
Ha a válasz igen, ne menj tovább, mert Te vagy a mi emberünk!

Kelet-Magyarország piacvezető munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cégcsoportjának marketing csapata várja jelentkezésedet

Rendezvényszervezői

pozíciójába, Debrecenbe, 2020. januári kezdéssel.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Rendezvényeken való megjelenés szervezése, menedzselése
  • Rendezvények standszemélyzetének koordinálása, segítése
  • A stand/sátor dekoráció megvalósítása a rendezvények helyszínén
  • Új megjelenési lehetőségek folyamatos keresése

Mindenképp jelentkezz ha:

  • Minimum 1 év releváns tapasztalattal rendelkezel,
  • Nemcsak jogsid van, de szoktál is vezetni,
  • Szereted kivenni a részed a kreatív tervezési feladatokból,
  • Tudsz és mersz is önállóan véleményt formálni.

Miért lesz jó Neked, ha Téged választunk?

Olyan munkatársat keresünk, aki számára értékkel bír, hogy egy fiatal, ambiciózus, kreatív marketing csapat tagja lehet. Cserébe sokrétű és kihívást jelentő feladatokat kínálunk, mely által fejlesztheted szakmai kompetenciáidat és kiélheted kreativitásodat.

Ne habozz, várjuk jelentkezésedet!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre