Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.
Ügyfelünk nemzetközi tanácsadó cégcsoport tagjaként a hazai vezetési tanácsadási piac meghatározó szereplője. Küldetésük, hogy ügyfeleik teljesítményét tartósan javítsák. Értékrendjük és tanácsadási filozófiájuk a szakértelem, a megbízhatóság és a megrendelői igények tiszteletén alapul. Munkatársaik saját szakterületük legkiválóbb képviselői, akiknek folyamatos fejlődésére ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet.

Ha olyan innovatív munkahelyet keres, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, ahol sokféle feladatban kipróbálhatja magát egy összeszokott csapat tagjaként, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Nagyvállalati ügyfeleknek szóló képzések önálló megszervezése, lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás felkért előadókkal, alvállalkozókkal,
  • Helyszínek keresése, ajánlatkérés, döntéstámogatás,
  • Kihelyezett képzések koordinálása, szervezése,
  • A rendezvényeken házigazdai szerep ellátása,
  • Elégedettségmérés,
  • Céges események, képzések operatív lebonyolítása,
  • Személyes kapcsolattartás a tréningek iránt érdeklődőkkel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat (rendezvényszervezés, tanfolyamszervezés, vagy személyi asszisztencia),
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Szakmailag igényes munkavégzés,
  • Talpraesettség, proaktivitás.

Juttatások, ajánlat:

  • A versenyképes alapbéren felül egészségbiztosítási szolgáltatások, évi 30 napos szabadság életkortól függetlenül.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • OKTATÁS / TUDOMÁNYOS TEVÉKENYSÉG: Oktatásszervezés
  • OKTATÁS / TUDOMÁNYOS TEVÉKENYSÉG: Egyéb

Egyéb információk:

  • Munkaidő: napi 8 óra megállapodás szerint.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük részletes magyar nyelvű önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
Helyek Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre