www.cvonline.hu

Rendezvényszervező

  • Company_icon Rubin Wellness & Conference Hotel
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

munkatársat keresünk a Rubin Wellness & Conference Hotel**** értékesítő csapatába

Rendezvényszervezésben, vendéglátásban vagy szállodai értékesítésben tapasztalattal rendelkező, precíz rendezvényszervezőt keresünk 11 különteremmel rendelkező szállodánkba!

Feladatok:

  • belföldi és nemzetközi rendezvények, tréningek, szakmai konferenciák, esküvők teljeskörű megszervezése
  • potenciális partnerek felkutatása, akvirálás, konkurencia elemzés
  • aktív kapcsolattartás MICE partnerekkel
  • ajánlatok, szerződések, pályázatok készítése
  • javaslat akciók, marketingtevékenységek indítására, hírlevelek küldése
  • alkalmanként személyes jelenlét a rendezvények lebonyolítása során
  • folyamatos kapcsolattartás a többi szállodai területtel

Elvárások:

  • legalább 2-3 év rendezvényszervezésben, vendéglátásban vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven, további nyelvtudás előny
  • megfelelő szervező- és problémamegoldó képesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • versenyképes bér
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • fiatalos csapat, oldott munkahelyi légkör
  • fejlődési és továbbképzési lehetőség

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező, Szállodai adminisztrátor, Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre