Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendelés felvevő

  • Pizza Forte Kft.
  • Budapest, Pest, XII. kerület
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Pizza Forte Kft. (Pizza Forte Kft)

Rendelés Felvevő

Csatlakozz Te is a Pizza Forte hálózatába!

Keressük csapatunk új munkatársait rendelés felvevő pozícióba.

Ha lenne kedved dolgozni egy színvonalas pizzéria hálózatnál, akkor ne gondolkodj, jelentkezz!!!

Az sem gond, ha pályakezdő esetleg diák vagy, helyedet megtalálhatod nálunk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendelések felvétele
  • Panaszok kezelése

Mit várunk Tőled?

  • Légy elkötelezett a munkád iránt
  • Szeress csapatban dolgozni
  • Agilitást
  • Lojalistást
  • Tanulás iránti vágyat és terhelhetőséget
  • Ember központú hozzáállást
  • Társalgási szintű angol nyelvtudást

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület,

És amit mi kínálunk!

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas beosztás ( 8 órás munkarend)
  • Hosszútávú alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Profi, szervezett csapat
  • Dolgozói étkeztetés
  • Feljebb lépési lehetőség

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Regisztrátor
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens, Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre