Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Release Manager

OTP Bank NyRt.
Régió: XIII. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.09.21.

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Informatikai szoftver infrastruktúra kézben tartása
  • Az egyes szoftver komponensek azonosítása, figyelemmel kísérése, karbantartása
  • Szolgáltatások, szoftver konfigurációk, dokumentációk központi tárolása
  • Befektetési szolgáltatási rendszerek fejlesztéseinek átvétele, az átvett fejlesztések nyilvántartása, a telepítések menedzselésé
  • Telepítő scriptek készítése
  • Teszt környezetben interface kapcsolatok kialakítása
  • Az átvételi/kapcsolati teszt során a felmerült problémák menedzselése
  • A tesztelők tájékoztatása az előkészített teszt környezetről, a tesztelés eredményeinek beszerzése
  • Az éles üzembe helyezés szoftver verziójának előkészítése, szükséges dokumentáció előállítása
  • Szakmai kapcsolattartás külső szállítókkal, valamint az üzleti és különböző IT területekkel

Akit keresünk:

  • Megbízható szervezői, valamint jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Feladatát nagyfokú precizitással végzi
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit előnynek tartunk:

  • Befektetési szolgáltatási terület ismertet, értékpapír piac ismerete
  • ORACLE adatbáziskezelő / SQL ismeretek
  • Több mint 3 év szakirányú tapasztalat
  • Szoftver konfiguráció menedzsment eszköz ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások
  • Három hónap próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet

Munkavégzés helyszíne: 1131. Budapest Váci út 135-139.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, It-vezeto, Programozó, Rendszerfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre