Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Relationship Manager (Nagyvállalati Igazgatóság)

OTP Bank NyRt.
Régió: V. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.07.05.

Az OTP Bank Nyrt. Nagyvállalati Igazgatóságának célja új ügyfélkapcsolatok kiépítése hazai és nemzetközi nagyvállalati ügyfelekkel, ügyfélcsoportokkal, számukra aktív és passzív banki és bankcsoporti termékek biztosítása, csoportszintű ügyfélkiszolgálás biztosítása.

Munkaköri feladatok:

  • Nagyvállalati ügyfelekkel, vállaltcsoportokkal történő kapcsolattartás;
  • Ügyféligények felmérése, ügyféltárgyalások lebonyolítása;
  • Egyedi igényekhez igazodó szolgáltatáscsomagok, megoldások kidolgozása;
  • Aktív banki szolgáltatásokra vonatkozó előterjesztések üzleti és gazdálkodás elemzési szempontú elkészítése;
  • Javaslattétel finanszírozási feltételekre, biztosítékokra, monitoring feladatokra;
  • Szerződések elkészítése;
  • Banki- és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése;
  • Szoros együttműködés társterületekkel;
  • koordináció;

Végzettség és tapasztalat:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Hasonló területen szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat;
  • Nemzetközi ügyfélkörben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Banki termékek, technikák, biztosítékok és azok alkalmazási lehetőségeinek magas szintű ismerete;
  • Gazdálkodáselemzésben (mérleg, eredménykimutatás, cash flow) és tervelemzésben vagy pénzügyi modellezésben való jártasság;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;

Alapvető kompetenciák

  • Aktív, proaktív, üzleti szemléletű személyiség;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, kreativitás,
  • Komplex, szisztematikus gondolkodásmód;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség;

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Belvárosi iroda
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Egy kiváló csapat megbecsült tagjaként történő munkavégzés
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, V. Bajcsy-Zsilinszky út 24.

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Banki szakértő, Befektetési tanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre