Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Régiós Kontroller Asszisztens

  • A hirdetés 61 napja lejárt

Az Essilor a világ vezető szemüveglencse gyártója, amely Magyarországon leányvállalatán keresztül végez nagykereskedelmi tevékenységet és áll kapcsolatban a haza optikai üzletekkel.

A cégcsoport élen jár a termék innovációk terén, 2011 óta minden évben az első 30 között szerepel a Forbes Magazin TOP 100 leginnovatívabb vállatokat felsoroló listáján.

Kínált pozíció:

(Kelet-Európa)

Feladatok:

  • A Vice President Kelet-Európa és a régió vezetés napi munkájának támogatása
  • Részvétel a régió tervezési és ellenőrzési feladataiban, döntések előkészítésében (riportok, pivot táblák készítése képletek, függvények, kimutatások és makrók használatával)
  • Megbeszélések szervezése, kapcsolattartás alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Microsoft Excel, Office és PowerPoint magas szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktív, motivált személyiség, erős problémamegoldó készség
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • Kontroller munkakörben szerzett tapasztalat és felsőfokú szakirányú végzettség előny

Amennyiben egy családias hangulatú, de multinacionális háttérrel rendelkező vállalatnál szeretne dolgozni, várjuk jelentkezését e-mailben angol és magyar nyelvű önéletrajz kíséretében.

A beérkező pályázatokat bizalmasan kezeljük, de a jelentkezők nagy számára való tekintettel azokra csak pozitív elbírálás esetén tudunk válaszolni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre