Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

REGIONÁLIS SALES VEZETŐ (szlovák nyelvtudással) (14-9380)

HumanField Kft.
Régió: Pest, Budapest, Szlovákia, Külföld, Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.05.27.
Jelentkezési határidő: 2019.05.24.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

REGIONÁLIS SALES VEZETŐ
(szlovák nyelvtudással)
(14-9380)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szlovákia és Magyarország területén 3 üzem folyamatos látogatása,
  • Az üzemlátogatás során a karbantartó és műszerész kollégákkal való egyeztetés, műszaki problémáikra megoldások felkínálása,
  • Üzletkötőkkel, ajánlatkészítő mérnökökkel való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Aktív szlovák és angol nyelvtudás,
  • Olaj- VAGY gáziparban szerzett tapasztalat speciális mérőműszerekkel.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Céges autó magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Országosan Budapest központtal illetve külföld

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9380”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Iratkozzon fel állásértesítőre