Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Regionális kereskedelmi vezető

  • Oney Magyarország Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Találd meg az utad az Oney-nál!

Csatlakozz egy úttörő, innovatív és virágzó vállalathoz!

Egy francia tulajdonú, a világ 11 országában működő, több, mint 2.900 alkalmazottat foglalkoztató, multinacionális pénzügyi szolgáltató cég magyarországi leányvállalata keres

munkatársat teljes munkaidőben

(Budapest és Kelet-Magyarország)

A kereskedelmi vezető garantálja a dinamikus és nyereséges kereskedelmi működést, képviseli az Oney-t, támogatja partnereinket. Megszervezi a minőségi követelményeknek való megfeleléssel kapcsolatos teendőket, az értékesítési feladatokat. A célok elérésének érdekében ellenőrzi és motiválja csapatát.

Feladatok

  • Részt vesz a kereskedelmi stratégia kialakításában és megvalósításában
  • Fenntartja és fejleszti kereskedelmi pozícióinkat
  • Hatékony üzleti kapcsolatokat épít üzleti partereinkkel, folyamatos támogatást nyújt és információt ad a piacról és a termékekről
  • Vezeti a kereskedelmi csapatokat (toborzás, motiválás, ellenőrzés, fejlesztés)
  • Felelős a minőségi és mennyiségi kereskedelmi célok megvalósításáért
  • Elemzi az értékesítési eredményeket, riportokat és akcióterveket készít, melyeket prezentál a partnereknek
  • Részt vesz a rendszeres heti értekezleteken Budapesten és vidéken
  • Folyamatos jelenlét az áruházakban - havi szinten több száz km vezetés
  • Folyamatosan visszajelez a régiójában lévő értékesítőknek és vezetőknek
  • Akciótervet készít a havi targetek eléréséhez
  • Képviseli a vállalatot különböző fórumokon, külsős értekezeleteken

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek
  • Érdekérvényesítés
  • Erős kereskedelmi érzék
  • Rugalmas, proaktív, kitartó, jó problémamegoldó személyiség
  • Jogosítvány és gépkocsi-vezetési tapasztalat
  • Energikus, pozitív, proaktív szemlélet
  • Cél- és eredményorientált gondolkodásmód
  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdasági, kereskedelmi vagy pénzügyi területen)
  • 5-8 év releváns szakmai gyakorlat
  • min. 3 év vezetői gyakorlat
  • MS Office programok magas szintű ismerete (MS Word, Excel, PowerPoint)
  • Erős (aktív) angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit ajánlunk

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség, érdekes, változatos feladatok
  • Kihívásokkal és újdonságokkal teli munkakör
  • Korszerű,kellemes munkakörnyezet, dinamikus csapat,
  • Multinacionális háttér, hosszú távú munka- és karrierlehetőség
  • Céges autó, laptop és mobil

Látogass el honlapunkra (Link megjelenítése), ismerj meg minket, és ha Te is úgy érzed, hogy nálunk a helyed, küldd magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével  „Regionális kereskedelmi vezető” hivatkozással.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi specialista
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre