Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Regional Sales Support Specialist

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.08.23.
Jelentkezési határidő: 2019.09.22.

Partnerünkről

Regional Sales Support / Értékesítés Támogató kollégát keresünk piacvezető multinacionális Partnerünk számára, aki a külföldi-belföldi ügyfelek felé való értékesítés támogatásáért lesz felelős.

Feladatok

A munkatárs célja a nemzetközi és belföldi partner vállalatok felé való értékesítés támogatása, rendelések nyomon követése, kimutatások készítése, számlák előkészítése, árazás, adminisztratív támogatás.

Feltételek

Minimum 1-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben, társalgási szintű angol nyelvtudás, alapos, percíz, pontos személyiség. A pozíció betöltéséhez erős Excel tudásra van szükség (SUM, AVR, Pivot, Diagram, F-keres, V-Look-up).

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat versenyképes fizetést és juttatási csomagot, barátságos környezetet, előrelépési lehetőséget kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre