Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Reggeliztető felszolgáló

  • InPers Human Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 42 napja lejárt

Reggeliztető felszolgáló szállodába

Budapesten 5*-os belvárosi szállodánk éttermébe keressük leendő felszolgáló kollégánkat, svédasztalos reggeliztetéshez.

Munkaidő: 6:00-14:00

Jó csapat, barátságos munkakörülmények!

Feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Svédasztal utántöltése
  • Vendégtér rendben tartása
  • Vendégigények folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárásaink / szempontjaink:

  • Angol nyelvismeret
  • Vendégcentrikusság, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, nettó 1200 Ft/óra
  • Kellemes, családias munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajz csatolásával!

Érdeklődni lehet a következő telefonszámon: 70/626-5484

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre