www.cvonline.hu

Reggeliztető felszolgáló

  • A hirdetés 165 napja lejárt

Continental Hotel Budapest****Superior

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkakör:

  • A reggeli zavartalan lefolytatása a standard szerint.
  • Vendégek kiszolgálása szálloda területén található Étteremben
  • Koktélok, kávé, egyéb italok készítése

Elvárások:

  • Felszolgáló munkakörben szerzett, legalább 1 éves tapasztalat
  • Vendéglátó-ipari végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Angol nyelv ismerete
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Szállodai tapasztalat
  • Más idegen nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Továbbfejlődési lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Partnerszállodai szállásfoglalásra való lehetőség, jelképes összegért az ország több 4*-os szállodájában, korlátlan számban
  • Fizetett szabadság
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Munkaruha és meleg étkezés biztosítása

Munkavégzés helye:  1074 Budapest, Dohány utca 42-44.

A "Jelentkezés " gombra való kattintással várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével.
A tárgy mezőbe feltétlenül írja be aReggeliztető felszolgáló megnevezést, illetve a saját nevét.
A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.02.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre