Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recruitment Specialist

  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva
Multinacionális partnerünkhöz keresünk Recruitert, felsőfokú angol nyelvtudással, határozatlan idejű szerződéssel. Amennyiben rendelkezel min. 1-2 év tapasztalattal a toborzás-kiválasztás területén és szívesen folytatnád karrieredet vállalati oldalon, valódi multikulti környezetben, várjuk jelentkezésedet!

Helyszín:

Budapest, XI. kerület

Feladatok:
  • Toborzási projektek teljes körű menedzselése, stratégia kialakítása, csatornák meghatározása
  • Pozíció részleteinek átbeszélése a vezetőkkel, ill. ügynökségekkel
  • Álláshirdetések megfogalmazása ill. kezelése különféle álláshirdető felületeken
  • Jelöltek felkutatása, pozitív jelöltélmény biztosítása
  • Referral-program kidolgozása és menedzselése
  • Személyes interjúk lebonyolítása
  • Vezetői döntések támogatása
  • Cég képviselete külsős rendezvényeken
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 1-2 éves tapasztalat toborzás-kiválasztás területén - ebből min. fél év end-to-end tapasztalat!
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Nagyfokú rugalmasság
Amit kínálunk:
  • Modern és támogató környezet, összetartó közösség
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség
  • Változatos céges és önkéntes programok
  • Számos szabadidős program és egyesület közül választhatsz, ha úgy döntesz, csatlakozol
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre