www.cvonline.hu

Recruiter/Talent acquisition specialist

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.07.20.
Jelentkezési határidő: 2018.07.01.

Ügyfelünk egy multinacionális nagyvállalat toborzási csapatába keresünk

Toborzási munkatárs

kollégát.

Az új kolléga felelős a cégen belüli kiválasztási folyamatok támogatásáért, együttműködésben az adott területek szakmai vezetőivel.

Feladatok

Főbb feladatok, felelősségek

-          munkaköri leírások áttekintése, elfogadása

-          egyeztetés a szakmai vezetőkkel

-          a szakmai vezetők toborzással kapcsolatos tájékoztatása

-          a külső és belső toborzási források hatékony használata

-          a beérkező önéletrajzok hatékony előszűrése

-          a kiválasztási folyamat menedzselése

-          releváns jelöltek bemutatása a szakmai vezetők felé

-           személyes és telefonos interjúk lebonyolítása

Elvárások

-          vállalati vagy tanácsadói oldalon szerzett toborzási tapasztalat

-          nagyvállalati kultúra ismerete

-          jelöltek kiválasztásában, értékelésében szerzett tapasztalat

-          adatbázisok, toborzási felületek használatában szerzett tapasztalat

-          a szakmai vezetők HR támogatásában szerzett tapasztalat

-          főiskolai végzettség

-          folyékony angol nyelvtudás

-          képesség több feladat egyidejű ellátására

-          kreativitás

-          célorientált attitűd

-          jó emberismeret

-          jó kommunikációs és tárgyalókészség

Juttatások

-          kiemelkedő jövedelem + cafeteria

-          sportolási lehetőség

-          egészségbiztosítás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj4100488@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör és a fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre