www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő - Budapest

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.01.10.
Jelentkezési határidő: 2018.01.21.

Budapesti kórházi nagykonyhára azonnali kezdéssel konyhai kisegítőket keresünk.

Közétkeztetésben piacvezető partnerünk telephelyeire keresünk sürgősen munkatársakat

Feladatok

  • hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása,
  • melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,
  • mosogatás (fehér és fekete), konyha tisztán tartása,
  • takarítás,
  • munka jellege: könnyű fizikai munka, mely állóképességet, jó fizikumot, kézügyességet igényel.

Elvárások

  • 8 általános
  • melegkonyhai tapasztalat
  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
  • személyi higiénia,
  • pontosság, alaposság,
  • állóképesség, kézügyesség.

Juttatások

  • korrekt munkakörülmények,
  • jól felszerelt konyha,
  • bejelentett munkahely,
  • kiszámítható munkarend, napi 8 órás munkavégzés,
  • fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • munkaruha, cafeteria, étkezés.

Előny:

  • vendéglátásban szerzett munkatapasztalat

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap
Munkavégzés: egy műszakban, folyamatos munkarendben
Helyszín: Budapest VIII. kerület

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az stj0159@starjobs.hrszoftver.hu  e-mail címre Konyhai kisegítő Budapest tárggyal.

Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -