Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recruiter - Győr

Man at Work Kft.
Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.07.19.
Jelentkezési határidő: 2019.07.24.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Recruiter

kollégát keres győri csapatába, közvetítés területére.

Főbb feladatok:

  • Pályázatok, jelentkezések fogadása, elektronikus nyilvántartása, értékelése
  • Jelöltek felkutatása online adatbanki kereséssel
  • Állásinterjúk szervezése a HR tanácsadók számára
  • Adatbázisok létrehozása, elemzése
  • LinkedIn oldal kezelése
  • Napi ügymenet adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Toborzás-kiválasztás iránti érdeklődés
  • MS Office (MS Excel) ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Igényes és családias munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Céges laptop, mobil
  • Karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

Győr

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Az állás részleteiről érdeklődhet Dallos Alíznál.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre