Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós

  • Rubin Wellness & Conference Hotel
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 31 napja lejárt

Recepciós

Rubin Wellness & Conference Hotel**** Budapest

XI. kerületi 4 csillagos szálloda recepciójára keressük új kollégánkat!

Feladatok:

  • Check in és Check out, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Vendégszámlák kezelése, árak, fizetési módok, terhelések ellenőrzése
  • Szállodai kassza vezetése
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Vendég – és minőségközpontú gondolkodás
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete (írásban és szóban)
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, gondoskodó munkahely
  • Bejelentett munka
  • Hosszútávú, jó kereseti lehetőség,
  • Összetartó fiatalos csapat, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Ingyenes főétkezés

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat várjuk.

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai adminisztrátor, Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre