Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Minőségorientált, közép- és kelet-európai súlyponttal működő, szállítmányozással foglalkozó nemzetközi vállalatcsoport leányvállalata

Recepciós

munkatársat keres biatorbágyi székhelyére.

Feladatok:

  • telefonközpont kezelése
  • beérkező posta kezelése (érkeztetés, szétosztás)
  • kimenő posta kezelése (borítékolás, címkézés, kipostázás)
  • látogatók, vendégek fogadása, házon belüli irányítása
  • tárgyalóvendégek kiszolgálása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk - hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat előnyt jelent
  • kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • jártasság az MS Office alkalmazások – különösen Word és Excel - terén
  • pontosság, terhelhetőség
  • gondoskodó attitűd
  • jó együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • átlagon felüli munkahelyi körülmények és családias légkör
  • kedvező bérezési, juttatási csomag
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégben
  • szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és szeretnél egy eredményes csapat tagja lenni, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat részünkre.

Helyek Biatorbágy
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Regisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre