Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós

  • CBRE Global Workplace Solutions Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 52 napja lejárt

A CBRE Global Workplace Solutions stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, integrált épületüzemeltetési szolgáltatásokat nyújtó vállalat, amely világpiaci viszonylatban kiemelkedően az egyetlen ingatlanpiaci cég a Fortune 500-as listán. Elsődleges és legfontosabb értékként tekintünk munkavállalóinkra, szem előtt tartva olyan vállalati értékeket, mint a megbecsülés, dolgozói integritás, kiválóság, innováció, legyen szó bármilyen munkaterületről. Csapatunkba keresünk

Recepciós munkatárs – Teljes munkaidő - Budapest

Munkaköri feladatok:

  • Érkező vendégek és beszállítók fogadása, útbaigazítása, tájékoztatása, a szükséges regisztráció elvégzése
  • Telefonhívások fogadása, kezelése
  • Belépőkártyák elkészítése, kiadása
  • Visitor csoportok segítése, új belépő dolgozók, vendégek útbaigazítása
  • Együttműködés a biztonsági szolgálattal, szükség esetén egymás munkájának segítése
  • Recepciós feladatokhoz, irodai beszerzésekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Postai küldemények regisztrálása, szortírozása
  • Parkoló helyek adminisztrációja

Követelmény:

  • 1-2 év adminisztrációs/recepciós munkatapasztalat
  • Folyékony aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunkációs készség
  • Kiváló probléma megoldó készség
  • Rugalmasság

Amit ajánlunk:

  • Nemzetközi irodai munkakörnyezet
  • Karrier lehetőség és szakmai fejlődés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Recepciós, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre