Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós

  • Vendégváró Vendéglátó Kft.
  • Pest, Budapest, Biatorbágy
  • A hirdetés 3 napja lejárt

RECEPCIÓST

keresünk Biatorbágy melletti 38 szobás szállodánkba.

Magára és környezetére is igényes, csapatban dolgozni tudó jelentkezőket várunk.

Elvárás: Angol nyelv középszintű ismerete, számítógép tudás.

Fizetés: fix alapbér + jutalék.

Étkezés biztosított. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Biatorbágy
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Regisztrátor
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai adminisztrátor, Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Recepciós

CSL Plasma Kft.

  A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazm...
Debrecen, Hajdú-Bihar

Recepciós gyakornok

NI Hungary Kft.

Főbb feladatok és hatáskör: Recepció üzemelteté...

Szállodai recepciós

MSF Hotel Management Kft.

A soproni Hotel Szieszta folyamatosan bővülő cs...
Sopron, Győr-Moson-Sopron