Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós

  • Optotel Kft
  • Vecsés, Pest, Budapest
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Vecsési 4 csillag superior minősítésű szálloda

RECEPCIÓS

munkakörbe új munkatársat keres.

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • közvetlen, vendégszerető hozzáállás
  • jó kommunikációs készség
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • minimum középfokú aktív angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Hostware program ismerete
  • második idegen nyelv

Feladatok:

  • szállodai recepciós feladatok elvégzése nappalos és éjszakás műszakban is
  • vendégek érkeztetése és utaztatása
  • számlák kiállítása
  • levelezés, foglalások rögzítése, ellenőrzése
  • telefonok kezelése
  • vendégekkel való kommunikáció

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • fiatalos, lendületes csapat

 Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk!

Helyek Vecsés
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre