Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós

  • Fájdalom-ambulancia Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Recepciós
Teljes munkaidős

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • magabiztosan kommunikálsz angol nyelven
  • udvarias és vendég-orientált vagy
  • pozitív szemlélettel rendelkezel
  • alapvető irodai szoftverismeretekkel rendelkezel
  • nem okoz számodra problémát az önálló munkavégzés
  • mosolygós, közvetlen személyiség vagy

Az új kollégánk feladatai közé tartozik majd:

  • vendégek udvarias fogadása, üdvözlése, bérleteladás
  • vendégek kiszolgálása, kávé, turmix készítés,
  • standolás - vendégfogyasztás rendszerbe rögzítése,
  • pénzkezelés,
  • a vendégek általános tájékoztatása szolgáltatásainkról, árainkról,
  • információk átadása az érdeklődőknek.

Fényképes önéletrajzodat várjuk a választott munkakör megjelölésével (Recepció-teljes)

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre