Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós

  • NOBU Budapest Étterem
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 20 napja lejárt

NOBU Budapest Étterem

keres, akár azonnali kezdéssel is

hosszútávra, teljes és részmunkaidős fiatalos, önmagára és munkájára igényes,

jó kommunikációs készséggel rendelkező, energikus, munkatársat

Recepciós

munkakörbe.

GYES-ről visszatérő munkavállalókat is várunk!

Elvárás:

  • hosszútávra tervezés
  • meglévő érettségi bizonyítvány
  • alap szintű angol nyelvtudás
  • dinamikus, energikus, fiatalos mentalitás
  • kiváló kommunikáció készség, tolerancia
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság
  • jó állóképesség, a szó legszorosabb értelmében, álló munka!

Feladat:

  • mindennapi recepciós feladatok ellátása
  • vendégek fogadása, eligazítása, kísérése
  • bejövő hívások kezelése

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Teljes, vagy részmunkaidős határozatlan idejű munkaviszony

Munkaidő; napi 4 – 6 – 8 - 12 óra folyamatos munkarendben

Jelentkezés arcképes szakmai önéletrajzzal, nettó jövedelem igény megjelölésével.

.Az új adatvédelmi törvények betartása fontos számunkra kérlek, pályázatodban mindenképpen jelezd, amennyiben szeretnéd, hogy adatbázisunkba bekerüljön az önéletrajzod, és azt további 3 hónapig őrizzük a pályázati kiírás lejárta után.

Köszönjük közreműködésedet.
Link megjelenítése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Recepciós, Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre