Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós

  • Park Inn by Radisson Sárvár Resort & SPA
  • Sárvár, Vas
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó, Nyugat-Magyarország egyik vezető négycsillagos szállodája, a Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa fiatalos csapatába a munkájára igényes és elhivatott

Recepciós

munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • Szállodai recepciós feladatok ellátása a szállodalánc elvárásaival összhangban,
  • Biztosítja a vendégek színvonalas kiszolgálását az érkezéstől egészen a távozásig.

Elvárások:

  • Szakirányú min. középfokú végzettség,
  • Német és angol társalgási szintű nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Vendégközpontú gondolkodás,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és szállodai software ismerete (Opera) előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Szakmai tréningek,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Fiatal, lelkes csapat.

Önéletrajzát és motivációs levélét a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével várjuk.

Helyek Sárvár
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Recepciós, Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.07.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre