Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

Nagy ambícióval rendelkező kollégát keresünk csapatunkba,

RECEPCIÓS

munkakörbe.

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Képes vagy önállóan és precízen végezni a munkád
  • Kreatív, nyitott és energikus személyiséggel rendelkezel
  • Meggyőzően használod az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztosan kezeled a Microsoft Office programokat (word, excel, ppt)

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK?

  • Recepció folyamatos működésének biztosítása
  • Ügyfelek, vendégek fogadása, tájékoztatása
  • Telefonközpont működtetése, üzenetek átadása
  • Bejövő és kimenő postával kapcsolatos teendők ellátása, futárok munkájának koordinálása (megrendelés, problémakezelés)
  • Irodavezető támogatása az iroda működésével kapcsolatos feladatok ellátásában
  • Rendezvények szervezésében való részvétel
  • Kollegák utazásával kapcsolatos ügyintézés (repülőjegy, szállás, biztosítás)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Felelősséget, kihívást és megbecsülést
  • Tervezhető karrierpályát, stabil munkahelyet
  • Szakmai fejlődést
  • Profi és barátságos csapatot
  • Versenyképes jövedelmet
  • Jó hangulatú központi irodát Buda szívében, jó közlekedéssel

Pályázatához a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelet és fényképes önéletrajzot kérünk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Regisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre