Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós

Recepciós

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.05.27.
Jelentkezési határidő: 2019.06.19.

Recepciós

A Toyota Material Handling a Toyota Industries Corporation része. A Toyota Material Handling nemzetközi, észak-amerikai, kínai és japán leányvállalataival együtt azt tűztük ki célul, hogy anyagmozgatási felszereléseinkkel optimalizáljuk ügyfeleink munkáját.
Jelenleg számukra keresünk recepcióst az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, kezelése
  • Vendégek fogadása

Munkaidő

  • Várható kezdés dátuma: 2019.06.03.
  • Minden hétköznap 13:00-17:00 között, heti 5 nap vállalása, hosszú távra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Folyékony angol nyelvtudás, leginkább szóban
  • Gyors, pörgös, dinamikus személyiség
  • Megbízghatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Minimum 6 hónap vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapsztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Iratkozzon fel állásértesítőre