Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós

Recepciós

Együtt, közösen a mindig mosollyal távozó elégedett ügyfélért!

A magyar tulajdonú, közel 250 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai, Volvo és Kawasaki márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

Recepciós

munkakörbe keressük leendő munkatársunkat.

Főbb feladataid lennének:

  • Ügyfélfogadás, információ nyújtása, tájékoztatás, üzenetek továbbítása (személyesen és telefonon)
  • Back-office teendők ellátása (levelezés, e-mail)
  • Ügyfélváró rendezettségének biztosítása, szalonrend fenntartása
  • Ügyfélkezelés, hostess teendők ellátása

Elvárásunk Feléd:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Proaktív, munkájára igényes személyiség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség

Előnynek számít:

  • Excel ismeret
  • Angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttérrel rendelkező cégnél, családias légkörben modern, rendezett körülmények között teljes munkaidőben, hosszú távon dolgozhatsz.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Az Ivanics Csoport Toborzási Adatkezelési Tájékoztatójának elérhetősége: Link megjelenítése

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre