www.cvonline.hu

Recepciós

  • Company_icon Buno Vendéglátóipari Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Hosszútávra, azonnali kezdéssel keres, fiatalos, önmagára és munkájára igényes,

jó kommunikációs készséggel rendelkező, energikus,

Recepciós

kolléganőt/kollégát

A munkakör betöltéséhez társalgási szintű angol nyelvtudás szükséges.

Elvárás:

  • Hosszútávra tervezés
  • Meglévő érettségi bizonyítvány
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Dinamikus, energikus, fiatalos mentalitás
  • Kiváló kommunikáció készség, tolerancia
  • Rugalmas munkavégzési hajlandóság
  • Jó állóképesség, a szó legszorosabb értelmében, álló munka!

Feladat:

  • Mindennapi recepciós feladatok ellátása
  • Vendégek fogadása, eligazítása, kísérése
  • Bejövő hívások kezelése

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés magyar és angol nyelvű, arcképes szakmai önéletrajzzal, nettó jövedelem igény megjelölésével.

Az új adatvédelmi törvények betartása fontos számunkra kérlek, pályázatodban mindenképpen jelezd, amennyiben szeretnéd, hogy adatbázisunkba bekerüljön az önéletrajzod, és azt további 3 hónapig őrizzük a pályázati kiírás lejárta után.

Köszönjük közreműködésedet.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Recepciós, Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre