www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 92 napja lejárt

GLOBALL Hotel**** felvételre keres

recepcióst

Főbb feladatok:

  • Check in/out feladatok, vendégtájékoztatás
  • Számlázás, kasszakezelés, esti zárás, ellenőrzés
  • Ajánlatkérés/foglaláskezelés
  • Szobabeosztás készítés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Min. fél éves szállodai tapasztalat recepciós munkakörben
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Hostware ismerete
  • Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Önálló, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés, határozott fellépés
  • Vendégközpontú szemlélet

Előny:

  • Egyéb nyelvtudás

Kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Telki
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Regisztrátor
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.10.20.