www.cvonline.hu

Recepciós- titkárnői diákmunka

  • A hirdetés 953 napja lejárt

Feladatok:
  • Telefonos és személyes ügyfélfogadás,
  • üzenetek fogadása,
  • kisebb adminisztrációs és irodai-üzemeltetési feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Aktív és passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel),
  • alapszintű angol nyelvtudás,
  • kellemes üzleties megjelenés,
  • kedves, barátságos, mosolygós ügyfélorientált személyiség.
Amit kínálunk:
  • Fizetés:
  • Bruttó 690 Ft/óra.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig 8:00-19:00-ig, augusztus végéig (8/10 hét), megfelelés esetén azonnali munkakezdés.
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, I. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezés: Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése email címen, kérlek tüntesd fel mely napokon tudod vállalni a munkát! E-mailed tárgya legyen: REC-CON
Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2015.06.20.