www.cvonline.hu

Recepciós-titkárnő

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.02.25.

Partnerünk megbízásából recepciós-titkárnő kollégát keresünk!

Munkavégzés helye: Budaörs

Feladatok:
  • Vendégek fogadása, tájékoztatása
  • Bejövő hívások kezelése
  • Bejövő posta kezelése
  • Központi e-mail címünk leveleinek kezelése
  • Konyhai termékek és irodaszerek rendelése
  • Bejövő, irodai szolgáltatásokhoz kapcsolódó számlák kezelése
  • Kapcsolattartás az irodai szolgáltatásokat végző cégekkel
  • Kapcsolattartás az irodaház karbantartóival (meghibásodások bejelentése on-line felületen)
  • Szerződések iktatása, lefűzése
  • Borítékok, névjegykártyák rendelése
  • Üzleti utazások szervezése: kapcsolattartás az utazási irodával, hotelfoglalás
Elvárások:
  • MS Office Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
  • Talpraesett, intelligens, önállóan munkát végezni képes személyt keresünk
  • Jó kommunikációs készség
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás
Juttatások:

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -