Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós portaszolgálaton

Human Centrum Kft.
Régió: XII. kerület

Hozzáadva: 2019.12.05.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Műszaki fejlesztő partnercégünk 1991 óta képviselteti magát Magyarországon. A cég fő profilja ingatlan adásvétel. A csaknem 3000 négyzetméteres telken fekvő 4 szintes 2500 négyzetméteres épületben a 15 négyzetméteres irodától akár a több száz négyzetméterig terjedő irodák, raktárhelyiségek bérelhetőek.

Feladatok:

  • Épület zárása/nyitása
  • Kulcsok kiadása bérlőknek
  • Posta átvétele
  • Vendégek útbaigazítása
  • Esetleges problémák jelzése, továbbítása a vezetőség felé

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Monotonitás tűrése
  • 24 órás műszakok vállalása reggel 07.00-től másnap reggel 07.00-ig
  • Ápolt, igényes megjelenés

Előnyt jelent:

  • Második nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkavégzés, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Havi 6-10 munkanap beosztás szerint

Ha felkeltette az érdeklődését a munka, kérjük, hogy töltse ki a lenti űrlapot és töltse fel az aktuális önéletrajzát! Kollégáink keresni fogják a megadott elérhetőségein!

Helyek XII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre