Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós (Orosháza)

HSA Kft.
Régió: Orosháza, Békés

Hozzáadva: 2019.09.21.
Jelentkezési határidő: 2019.10.18.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Recepciós

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, útbaigazítása, tájékoztatása
  • Telefonközpont kezelése
  • Beérkező- és kimenő postai küldemények kezelése
  • Vendégöltöző karbantartása (rendezése, utánrendelés figyelése)
  • Catering-ben való segédkezés (meglévő készlet leltározása, rendelés előkészítés, átvétel, ad hock-jellegű eseményekben való aktív részvétel)
  • Munkatársak teljeskörű adminisztratív munkájának támogatása
  • Tárgyalótermek karbantartása
  • Központi beszerzés alá eső termékek rendelése, raktározása, leltározása
  • Egyéb, a titkárság és a vezetőség működését támogató feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvhasználat, írásban és szóban
  • MS Office ismerete és napi szintű használata
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Fejlődésre való hajlandóság,
  • Jó szervezőképesség, a multi-tasking szemlélet megfelelő alkalmazása
  • Precizitás és pontosság

Előny:

  • Recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
  • Orosházi, vagy Orosháza környéki lakhely

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkábajárás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 606 2214-es telefonszámon keresztül kérhető!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Orosháza
Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Recepciós, Regisztrátor, Szervező, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre