Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós munkatárs (XIII. kerület) - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Recepciós munkatárs

Segítőkésznek és kommunikatívnak tartod magad? Nem ijedsz meg a megoldásra váró problémáktól, és még jól is kezeled azokat? Szeretnéd kipróbálni magad egy izgalmas munkakörben?

Akkor itt a megoldás! Ne habozz, jelentkezz recepciós munkatársnak SZERDA-CSÜTÖRTÖK-PÉNTEKI napokra!

Feladatok:
A napi rutin folytonosságának biztosítása:

  • vendégek fogadása, telefonok és emailek kezelése
  • a recepció készpénzkezelésének ellátása
  • tárgyalótermek foglalásának intézése
  • autókölcsönzések, futár / taxi rendelések adminisztrációja és ügyintézése
  • írószerek kiadása
  • konyhai készletek utántöltése reggel és a nap folyamán
  • szervizrendelés
  • kávéfőző folyamatos feltöltése
  • kisebb adhoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • segítőkész, pontos, megbízható munkavégzés

Munkaidő:

  • előreláthatólag október 31-ig szerda-csütörtök-pénteki napok vállalása mindenképp szükséges 8-17 óra között
  • október 31 után a beosztás változhat

Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok)

Heti óraszám:
24 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII.kerület

Fizetés:
Br. 1150 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre