Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.21.
Jelentkezési határidő: 2018.08.16.

A Randstad piacvezető Magyarországon munkaerő közvetítés terén, a világ egyik vezető HR-szolgáltatójaként cégünk a munka világának aktív formálója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk egy új recepciós gyakornokot, aki kedves és udva

Pozíció leírása / Job description

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk egy új recepciós gyakornokot, aki kedves és udvarias jelenlétével biztosítja, hogy jó legyen a Randstadhoz megérkezni!

Várjuk jelentkezésedet abban az esetben is, ha kötelezettségeid miatt csak nyári munkavégzést tudsz vállalni!
- ügyfelek, jelöltek fogadása
- beérkező telefonhívások kezelése
- futárrendelés és postai ügyintézés
- céges adatbázis karbantartása
- Back office és vezetők adminisztratív támogatása
- iroda rendjének fenntartása

Elvárások / Requirements

- aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- heti 20-30 óra vállalása
- minimum középfokú angol nyelvtudás
- Excel, Word magabiztos használata
- pontos, precíz munkavégzés
- kedves, udvarias, ügyfélorientált hozzáállás

Amit kínálunk / Offer

- állandó és hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál
- közvetlen, fiatalos, segítőkész csapat
- stílusos munkakörnyezet
- központi elhelyezkedés
- változatos munka

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Recepciós

HAYS Hungary Kft.

Talpraesett, kommunikatív Recepciós munkatársat...
Budapest

Recepciós

Buno Vendéglátóipari Kft.

Hosszútávra, azonnali kezdéssel keres, fiatalo...
Budapest, Pest

Manager asszisztens

BIOTECH GmbH Magyarországi Fióktelep

Biotech GmbH Magyarországi Fióktelepe Nemzet...
Budapest, Pest, Diósd