Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.09.17.
Hirdetés azonosító: 1926156
lejárt

A XI. kerületi telephelyű Konica Minolta nagymúltú partnercégünk irodatechnológiával és berendezések bérbeadásával foglalkozik. Galvani utcai irodájába egy olyan recepciós gyakornokot vár, aki munkájával segíti a cég gördülékeny mindennapjait, ügyintézését és személyiségével hozzájárul egy lendületes fiatal csapat munkájához.

Feladatok:

  • Ügyfélkapcsolatok ápolása (telefon, e-mail)
  • Ügyfelek fogadása, üdvözlése, tájékoztatása
  • Levelek átvétele és megküldése
  • Dokumentumkezelés, listák, jegyzékek vezetése
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • MS Office ismeretek
  • Nyitott, talpraesett, pontos személyiség

Munkaidő

Hétfőtől péntekig irodai munkarendben (H-CS 8:00-17:00; P 8:00-14:30) heti 20 óra vállalása elvárt, ideális esetben minden munkanapra elosztva.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.050 Ft-os órabér
  • Támogató háttér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rugalmasan munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, bátran töltsd ki az alábbi űrlapot, és csatold önéletrajzod. Ha kérdésed adódik, keresd a hirdetésben megadott kapcsolattartót.

Élj a lehetőséggel!

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre