Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepciós (diák)

  • CPL JOBS
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 68 napja lejárt

Recepciós
(diák)

Multinacionális fejvadászcég recepciójára keresünk elkötelezett, lelkes kollegánkat, aki az iroda zavartalan működését biztosítja.

Feladatok

  • vezetők támogatása, asszisztenciája
  • iroda menedzselése: beszerzések koordinálása, tárgyalók foglalása, ellenőrzése
  • vendégek fogadása, telefonok, posta kezelése
  • kapcsolattartás a cég különböző részlegeivel
  • irodaházzal való kapcsolattartás
  • fordítási feladatok

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • előny: irodai, irodai recepciós tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • gyors problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • nemzetközi hátterű, de családias hangulatú munkahely
  • változatos, komplex feladatok
  • összetartó, támogató csapat
  • 9- 5 óra között, part time
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Recepciós, Ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Irodai, adminisztráció, ügyfélszolgálat
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre