www.cvonline.hu

Recepciós - asszisztens

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

Amerikai tulajdonú kereskedelmi cég keres csapatába

Recepciós-asszisztenst

Főbb feladatok:

  • Telefonhívások, levelek, faxok, e-mail üzenetek fogadása, és kezelése
  • Látogatók, ügyfelek fogadása
  • Társosztályok támogatása, riportok készítése
  • Egyéb adminisztratív teendők
  • Az iroda gördülékeny működésének biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kedves, pozitív, udvarias, vidám személyiség
  • Adminisztratív/asszisztensi munkakörben szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Gyakorlat az excel / kimutatáskészítés használatában
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Fizetési igény megjelölésével várjuk a pályázatokat az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol