Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Recepció / Ügyfélszolgálati asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.12.23.
Hirdetés azonosító: 2296732
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nagykanizsai irodába keresünk egy új csapattagot.

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati ügyintézés (ügyfélforgalom kiszolgálása, hívásfogadás)
  • Általános adminisztratív feladatok (adatrögzítés, lefűzés, iratrendezés)
  • Iktatás, posta kezelés (postabontás, összekészítés, borítékolás)
  • Egyéb asszisztensi feladatok ellátása (pl. toborzás-kiválasztásban részvétel, összesítők elkészítése, iratok előkészítése, stb.)

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (nappali tagozat aktív vagy passzív)
  • Hosszú távú munkavállalási hajlandóság (minimum 1 év)
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig: 8.30-16.00

Amit kínálunk:

  • Órarendhez igazodó beosztás
  • Belvárosi munkahely
  • Tapasztalattal növekvő díjazás.
  • HR vagy munkaügyi tanulmányokat folytatóknak kitűnő tapasztalatszerzési lehetőség, szakmai gyakorlat is teljesíthető!

Előnyt jelent:

  • Releváns tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Zala
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.12.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre