Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

R&D VEZETŐ - MÉRÉSTECHNIKAI TERÜLET (13-9126)

Hozzáadva: 2019.01.15.
Jelentkezési határidő: 2019.02.01.

Humanfield header

Nemzetközi elektronikai gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

R&D VEZETŐ - MÉRÉSTECHNIKAI TERÜLET
(13-9126)

pozícióba.

Feladatok:

  • Méréstechnikai tesztelési csoport vezetése,
  • 5 fő villamosmérnök irányítása, 5 fő technikus vezetése,
  • Teszt berendezések fejlesztése,
  • Termékfelelősség, verifikálás, kvalifikálás.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Méréstechnikai vagy laborvezetői vagy tesztfejlesztési vagy tesztelés területén szerzett tapasztalat,
  • Félvezető, modulgyártásban szerzett tapasztalat előny,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér mellett bónusz,
  • Céges autó magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Pest megye nyugati része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-9126”-es referenciaszám feltüntetésével

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.
Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre