Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ramp up Team Leader - INTS/9/294

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.09.30.
Jelentkezési határidő: 2019.10.01.

Nyírbátori partnercégünk számára keresünk munkatársat

Ramp up Team Leader

pozícióba

Ref.: INTS/9/294

Feladatok:

  • A gépek termelés előtti felkészítése, felfuttatása
  • A Ramp Up csapat (mérnökök és technikusok) irányítása
  • Projektek irányítása, erőforrások koordinálása
  • Ramp up folyamatok nyomon követése
  • Változások kommunikálása a csapat tagjai felé
  • Együttműködés a helyi transzfer csapattal

Elvárás:

  • Mérnöki végzettség (legalább Bsc)
  • Erős kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat (3 év)
  • Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Erős koordinációs képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Utazási hajlandóság (évi 1-2 hét)

Ajánlatunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Barátságos, kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszútávú karrierlehetőség

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre