Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Rámakészítő - INTS/NYK/153

Nyíregyházi multinacionális partnercégünk számára keresünk

Rámakészítő

munkatársat

Ref.: INTS/NYK/153

Feladatok:

  • Felelős a rajz szerint a mag kiválasztásáért, valamint az alsó-/belső magok a megfelelő profilhoz történő kiválasztásáért
  • Felelős a tiszta tálcákért, a tiszta magokért és a profilnak a magon történő korrekt elhelyezéséért
  • Felelős a magok állapotának ellenőrzéséért elhasználódás esetén azok azonnali cseréjéért
  • Felelős a munkahelyének tisztaságáért, a balesetvédelmi előírások betartásáért
  • Egyéb, vezetője által adott feladatokat lát el

Elvárások:

  • Rajzolás, mérőeszközök használata
  • Középfokú végzettség előnyt jelent
  • Felelősségteljes munkavégzés

Ajánlat:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Egyéb juttatás
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyíregyháza
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre